سوالات متداول

1سفارش ها به چه شکل ارسال می شوند؟
تحویل درب فروشگاه می باشد.
2معمولا چقدر طول می کشد تا سفارش به دستم برسد؟
مدت زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال، و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.
3 چگونه مطمئن باشم که سفارش سالم به دستم می رسد؟
ما کالای خریداری شده را به صورت کاملا مطلوب بسته بندی می کنیم تا مطمئن شویم که کالا سالم به دست شما برسد. با این حال چنانچه از کیفیت کالایی رضایت نداشته باشید، می توانید آن را ارجاع یا تعویض کنید.
4چگونه می توانم سفارش های خود را از طریق وب سایت پیگیری کنم؟
برای این کار ابتدا باید با وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که هنگام خرید در سایت تعریف کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت «سفارش ها» لیست سفارش ها و وضعیت آنها را مشاهده کنید.
5زمان تحویل محصولات در شهرستان چقدر است؟
زمان تحویل محصولات در شهرستان بسته به نوع سفارش، نحوه ی ارسال پستی و مسافت، بین ۱ تا 6 روز کاری است، جواب دقیق تر برای این پرسش را در حین فرآیند خرید دریافت خواهید کرد.
6آیا امکان تعویض یا برگشت کالاهای خریداری شده وجود دارد؟
بله در صورت عدم رضایت از خرید می توانید نسبت به برگشت محصول خریداری شده اقدام کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه خدمات مشتریان مراجعه نمایید.
7 آیا امکان جایگزینی محصول خریداری شده با مدل دیگری وجود دارد؟
بله، در صورتی که تا 1 روز پس از خرید، محصول خریداری شده را عودت دهید، می توانید آن را با مدل دیگری جایگزین کنید.
8در صورت بازگرداندن محصول، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟
هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تأیید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و بلافاصله مبلغ سفارش به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
9در صورتی که محصول تحویل داده شده، دارای اشکال یا نقص باشد، چه کار کنم؟
اگر موقع تحویل، متوجه شوید که اشکال در بسته بندی محصول است، از تحویل گرفتن آن خودداری کرده و موضوع را بلافاصله به واحد فروش اطلاع دهید. در صورتی که پس از تحویل گرفتن و باز نمودن بسته بندی، متوجه اشکال شدید، تا 2 روز کاری نسبت به عودت کالا به واحد فروش اقدام کنید.
10آیا محصولات شما گارانتی هم دارند؟
بله، کلیه ی محصولات شرکت آیسان خزر دارای گارانتی 18 ماه از زمان نصب و راه اندازی می باشند و محصولات رادیاتور های پنلی دارای 12 سال گارانتی می باشد . کلیه هزینه ها در زمان گارانتی به عهده شرکت می باشد اعم از تأمین قطعات و تعمیر، البته در صورتی که سرویس کارِ مجاز نصب کند، که در این صورت کارت گارانتی را به شرکت می فرستد (کارت گارانتی سه برگ دارد که یکی برای مشتری، یکی برای سرویس کار و یکی به شرکت داده می شود).
11چه زمانی محصولات در طرح فروش ویژه قرار می گیرند؟ چطور می توانم از این طرح آگاه شوم؟
امکان قرار گرفتن یک محصول در طرح فروش ویژه را کارشناسان شرکت آیسان خزر با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی بررسی می کنند و با توجه به محدودیت زمانی عرضه محصول به صورت ویژه، امکان اعلام آن از قبل وجود ندارد. برای اطلاع از این برنامه ها می توانید در خبرنامه ما عضو شوید و در جریان اخبار و رویدادهای شرکت آیسان خزر قرار بگیرید.
12آیا می‌توانم محصولی را که قبلاً در طرح فروش ویژه عرضه شده و دیگر امکان خرید با آن شرایط وجود ندارد، با همان قیمت سفارش دهم؟
خیر. طرح فروش ویژه چارچوبی دارد که خارج از آن ثبت سفارش ممکن نیست، بر این اساس شما زمان محدودی فرصت دارید سفارش خود را با قیمت ویژه ثبت کنید و پس از آن قیمت ها به حالت اول بر می گردند.